Kräuterhof Kyselina hyaluronová v ampulích 14x 2 ml

Pleťová séra
10509

Tato bezparfémová KRÄUTERHOF ® Hyaluronová kúra v ampulích obsahuje patentovaný komplex s kyselinou hyaluronovou, který pokožku intenzivně hydratuje a pomáhá jí udržet vlhkost. Ampule dodávají Vaší pokožce vysoce koncentrovaný křemík a další cenné minerály, jako je hořčík, měď a zinek. Regenerační a intenzivně zvlhčující péče, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí pleti. 

379,00 Kč
S DPH
Počet

Tato bezparfémová KRÄUTERHOF ® Hyaluronová kůra v ampulích obsahuje patentovaný komplex s kyselinou hyaluronovou, který pokožku intenzivně hydratuje a pomáhá jí udržet vlhkost. Ampule dodávají Vaší pokožce vysoce koncentrovaný křemík a další cenné minerály, jako je hořčík, měď a zinek. Regenerační a intenzivně zvlhčující péče, která bojuje proti viditelným známkám stárnutí pleti.

Kyselina hyaluronová je přirozená složka lidské pokožky, a její funkce v lidském těle spočívá v podpoře kolagenových vláken, strukturních bílkovin a dokáže na sebe vysoce vázat vodu, která dodává pokožce pružnost a pevnost. Je tedy „tajemstvím napnuté pokožky“ a může uložit vlhkost v hodnotě až tisícinásobku svojí váhy. Kyselina hyaluronová je schopna vázat keratinové molekuly nejvyšší vrstvy pokožky prostřednictvím vodíkových vazeb. Odpařování pak vede ke zpevňování a malé vrásky se okamžitě změkčují. V závislosti na délce řetězce kyseliny hyaluronové může proniknout do vrstev pokožky v různých hloubkách.

Křemík se v přirozené formě vyskytuje téměř ve všech spojovacích tkáních lidského těla a je důležitým stavebním prvkem pokožky – působí jako přírodní vodní nádrž. Spojením mezi buněčnými agregáty může být posílena a zlepšena kvalita složek produkovaných kůží, jako je kyselina hyaluronová nebo kolagen. V kůži má křemík stejnou funkci jako například dirigent v orchestru. Vedle vázání strukturálních bílkovin také může podporovat pronikání kyseliny hyaluronové do pokožky. Může ji tak posílit a pomoci v boji proti vráskám.

Minerální komplex hořčíku, zinku a solí mědi může stimulovat buněčný metabolismus a zvyšovat tak vitalitu buněk. Kůže je pak oživená a vitální. Podporováním vitality buněk může být podpořen i účinek jiných složek proti stárnutí. Synergický efekt tří minerálů také chrání pokožku před volnými radikály. Buňky, které jsou unaveny každodenním stresem a vlivy prostředí jsou opět oživeny, takže mohou být potlačeny známky předčasného stárnutí pokožky.

Pantenol zkrášluje pokožku i vlasy. Je to vynikající vodní pojivo, které je prospěšné hlavně namáhané pleti. Zaručuje dobrou hydrataci pokožky. Také má proti-dráždivý účinek, který může vrátit pokožce přirozenou rovnováhu

Použití:

  1. Před použitím dobře protřepejte
  2. Odrhněte ampulku pomocí hadříku na označeném místě
  3. Prsty naneste obsah ampule na vyčištěnou tvář, krk a dekolt. Obsah se okamžitě vstřebává.
  4. V případě potřeby použijte denní nebo noční krém.

Upozornění:

Používejte dle pokynů. Zabraňte kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování:

Skladujte při teplotě do 25°C.

Trvanlivost:

12 měsíců od otevření. 36 měsíců od data výroby.

Složení: 

Aqua, Pentylene Glykol, Panthenol, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Sodim Hyaluronate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Zinc Gluconate, Magnesium aspartate, Lecithin, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Alcohol, Sorbic Acid, Copper Gluconate, Excin, Potassium Phospate

Made in Germany
ASAM Betriebs-GmbH

10509

Specifické reference

ean13
4075700105092